Spotkanie SKRA Częstochowa kontra Widzew Łódź, wynik końcowy 2-2

W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy SKRA Częstochowa a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Widzew Łódź wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: A. Paluszek 19' 1-0 E. Terpilowski 29' 1-1 M. Hanousek 82' 1-2 M. Holik 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 6' B. Baranowicz 33' A. Olejnik 82' A. Paluszek 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: F. Nunes 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak P. Pyrdol F. Nunes nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy ostre faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że potyczki nudzą fana. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak SKRA Częstochowa i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.