Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Dani Villanueva 90' 1-0

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 21' M. Kreuzriegler 72' P. Lipski 87' K. Danielak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 10' W. Hajda 53' S. Kobusinski 61' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania to T. Kwiatkowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź natomiast Puszcza Niepołomice z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Kibice śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak D. Kun L. Wronski nierzadko zapewniły swoim stałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, że zmagania przynudzają. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty i gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Widzew Łódź oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.