Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Jastrzębie i Widzew Łódź - 0-2

W dniu 2022-04-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się Jastrzębie i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie i Widzew Łódź wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: K. Hansen 44' 0-1 K. Danielak 89' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: A. Farid 20' V. Okhronchuk 36' M. Fabry 83'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu - S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Jastrzębie zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej śledzą fascynujące starcia w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak A. Farid wielokrotnie zaserwowały własnym wiernym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska nudne. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Jastrzębie i Widzew Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.