ŁKS Łódź kontra Widzew Łódź, wynik meczu - 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź i Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-05-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawlowski 80' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 55' Samu Corral 85' O. Koprowski 90' M. Rozwandowicz 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 80' F. Nunes 83'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak M. Wolski B. Pawlowski nieprzerwanie serwują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się efektowne asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż mecze nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak ŁKS Łódź i Widzew Łódź z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.