Mecz Widzew Łódź kontra Korona Kielce, wynik 1-2

Dnia 2022-04-26 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Korona Kielce wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: K. Hansen 48' 1-0 K. Petrov 54' 1-1 E. Shikavka 78' 1-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 81' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 40' Y. Shikavka 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie natomiast Korona Kielce z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Stepinski O. Sewerzynski nieraz zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone gole czy asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami są zajadłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych drużyn jak Widzew Łódź i Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.