Spotkanie pomiędzy Widzew Łódź i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 1-4 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź

Widzew Łódź kontra Resovia Rzeszów wynik spotkania 1-4. W dniu 2022-05-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Widzew Łódź a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Widzew Łódź oraz Resovia Rzeszów zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

 

Gole strzelali: D. Kubowicz 3' 0-1 B. Wasiluk 31' 0-2 R. Mikulec 52' 0-3 P. Wojciechowski 61' 0-4 B. Pawłowski 90' 1-4

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 45' E. Terpilowski 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 43' S. Strozik 62' R. Mikulec 81'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to Ł. Szczech. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak B. Pawlowski J. Soljic nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż zmagania nudzą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Widzew Łódź oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.