Spotkanie Jagiellonia vs Widzew Łódź dnia 2022-07-22 18:30: wynik końcowy 0-2

Jagiellonia vs Widzew Łódź, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-07-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawłowski 72' 0-1 Jordi Sánchez 84' 0-2 D. Kun

Żółte kartki Jagiellonia: T. Prikryl 8'

Żółte kartki Widzew Łódź: K. Hansen 83' D. Kun 87'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Widzew Łódź podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Coraz częściej oddani fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak T. Prikryl K. Hansen raz za razem zapewniły kapitalnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki między graczami z ligi okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Jagiellonia i Widzew Łódź oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.