Dnia 2022-07-17 15:30 odbył się mecz między Pogon Szczecin i Widzew Łódź - 2-1

Pogon Szczecin - Widzew Łódź, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Pogon Szczecin a Widzew Łódź zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-07-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawłowski 19' 0-1 E. Terpiłowski L. Zahovič 45' 1-1 M. Fornalczyk V. Bichakhchyan 71' 2-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Malec 57'

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 30' Mateusz Żyro 79'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Brondby, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań natomiast Widzew Łódź z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Mariusz Malec Dominik Kun nierzadko zagwarantowały wyborowym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, że mecze przynudzają. Stale obserwujemy bezlitosne faule, idealne bramki i asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin i Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.