Spotkanie Widzew Łódź kontra Lechia Gdansk, wynik 2-3

Widzew Łódź kontra Lechia Gdansk, wynik 2-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Widzew Łódź a Lechia Gdansk zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2022-07-31 18:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: M. Gajos 5' 0-1 K. Tobers B. Pawłowski 12' 1-1 L. Zwoliński 40' 1-2 Jordi Sánchez 71' 2-2 Fábio Nunes Flávio Paixão 85' 2-3 R. Pietrzak

Żółte kartki Widzew Łódź: Jordi Sánchez 70' Juljan Shehu 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 30' Michał Nalepa 72' Christian Clemens 79' Michał Buchalik 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Lech Poznan.

Liczni fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze jak Jordi Sánchez Maciej Gajos niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite asysty oraz bramki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki nudzą fana. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Widzew Łódź i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.