Mecz Widzew Łódź vs Legia Warszawa zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-08-12 18:30

Widzew Łódź vs Legia Warszawa, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Widzew Łódź a Legia Warszawa wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-08-12 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Widzew Łódź a Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Johansson 30' 0-1 E. Muçi B. Kapustka 42' 0-2 E. Muçi P. Lipski 0 90' 1-2 K. Danielak

Żółte kartki Widzew Łódź: Bartłomiej Pawłowski 63' Jordi Sánchez 80' Bozhidar Chorbadzhiyski 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 9' Artur Jędrzejczyk 45'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu to Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Kalisz natomiast Legia Warszawa z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Bartłomiej Pawłowski Lindsay Rose nieustannie gwarantują wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne faule, przepiękne asysty oraz gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Widzew Łódź i Legia Warszawa i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.