Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-09-09 18:30 miał miejsce mecz pomiędzy Widzew Łódź i Cracovia Krakow zakończony wynikiem 2-0

Widzew Łódź - Cracovia Krakow 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Widzew Łódź i Cracovia Krakow wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-09-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: D. Kun 4' 1-0 M. Hanousek 53' 2-0

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 34'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 16' Paweł Jaroszyński 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Lechia Gdansk.

Coraz częściej wierni fani śledzą interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Serafin Szota Michał Rakoczy często zapewniają fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe gole i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze nudne. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i Cracovia Krakow i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.