Widzew Łódź kontra Jagiellonia, wynik spotkania 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź oraz Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-03 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Widzew Łódź a Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Kun 78' 1-0 E. Terpiłowski M. Kreuzriegler 90' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 35' Israel Puerto 44' Tomasz Kupisz 54'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa natomiast Jagiellonia zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa.

Wierni kibice z zapałem śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Taras Romanczuk raz za razem zapewniły kapitalnym fanom wiele przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Wielokrotnie trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Widzew Łódź oraz Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.