Spotkanie Widzew Łódź - Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Widzew Łódź i Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-17 19:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: K. Hansen 90' 1-0 B. Pawłowski

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 28'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 12' Daníel Leó Grétarsson 30'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Cracovia Krakow.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Juliusz Letniowski Diogo Verdasca częstokroć zapewniły wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nas nudzą. Obserwujemy efektowne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i Slask Wroclaw i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.