Mecz Wisla Plock - Widzew Łódź, wynik 1-1

Wisla Plock - Widzew Łódź, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock i Widzew Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-03-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się Wisla Plock i Widzew Łódź.

Gole strzelali: R. Wolski 40' 1-0 M. Szwoch Jordi Sánchez 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Plock: Martin Šulek 81'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 26' Mateusz Żyro 47'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu - Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Piast Gliwice natomiast Widzew Łódź z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Martin Šulek Serafin Szota nader często zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze usypiające. Trafiamy na ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Wisla Plock i Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.