Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-04-08 13:00 odbyło się spotkanie między Widzew Łódź i Stal Mielec zakończone wynikiem 0-2

W dniu 2023-04-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Widzew Łódź a Stal Mielec.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź i Stal Mielec zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: B. Ciepiela 10' 0-1 M. Flis M. Mak 52' 0-2

Żółte kartki Widzew Łódź: Juljan Shehu 47' Jordi Sánchez 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 35'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin a Stal Mielec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Juljan Shehu Marcin Flis niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi bywają nader zajadłe, rzadko zdarza się, iż mecze męczą. Trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtą kartką, widowiskowe gole i asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i Stal Mielec oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.