Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-04-23 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Widzew Łódź i Piast Gliwice: 2-3

Dnia 2023-04-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Piast Gliwice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

 

Gole strzelali: Grzegorz Tomasiewicz 22' 0-1 Michał Chrapek Kamil Wilczek 36' 0-2 Patryk Dziczek Arkadiusz Pyrka 72' 0-3 Juliusz Letniowski 76' 1-3 Kristoffer Normann Hansen Bartłomiej Pawłowski 83' 2-3 Patryk Stępiński

Żółte kartki Widzew Łódź: Łukasz Zjawiński 28'

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Łukasz Zjawiński Jakub Czerwiński nieustannie serwują wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Nieustannie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealne asysty czy gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Widzew Łódź i Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.