Widzew Łódź kontra Gornik Zabrze, wynik spotkania: 2-3

 

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2023-05-13 18:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Widzew Łódź a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: B. Pawłowski 20' 1-0 P. Stępiński Dani Pacheco 39' 1-1 D. Yokota B. Sekulić 44' 1-2 D. Yokota 72' 1-3 P. Krawczyk A. Cigaņiks 82' 2-3

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 2' Serafin Szota 5'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Kryspin Szczesniak 84' Jean Jules Mvondo 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Pogon Szczecin a Gornik Zabrze podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Marek Hanousek Kryspin Szczesniak nieustannie zapewniają kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy widowiskowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze męczą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Widzew Łódź i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.