Spotkanie Widzew Łódź vs Zaglebie Lubin, wynik 1-3

Emocje sięgały zenitu na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź, gdzie w niedzielne popołudnie Widzew Łódź mierzył się z Zagłębiem Lubin w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3 na korzyść gości, którzy już do przerwy prowadzili dwoma bramkami, ukazując swoją dominację w pierwszej połowie.

Relacja z meczu: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin

Wczoraj na stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się pasjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy miejscowym Widzewem a drużyną Gości, Zagłębiem Lubin. Emocje sięgały zenitu, a kibice wypełnili trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a sędzia główny Patryk Gryckiewicz z Polski był odpowiedzialny za sprawiedliwe prowadzenie gry. Pierwsza połowa należała do gości, którzy już do przerwy prowadzili 2-0 dzięki bramkom Mateusza Wdowiaka w 27. minucie oraz Kacpra Chodyny w 29. minucie, z asystą od Marka Mróza.

W drugiej połowie Widzew Łódź zdołał odrobić część strat za sprawą Andrejsa Cigaņiksa, który zdobył bramkę na 1-2 po asyście Frana Álvareza w 49. minucie. Miejscowi próbowali nawiązać walkę, ale ostatecznie to Zagłębie Lubin zapewniło sobie zwycięstwo, gdy Marko Poletanović ustalił wynik meczu na 1-3 w samej końcówce, asystując Bartłomiejowi Kłudce.

Podczas meczu żółte kartki zostały pokazane Tomaszowi Makowskiemu z Zagłębia w 11. minucie oraz Mateuszowi Grzybkowi z tej samej drużyny w 52. minucie. Czerwone kartki nie zostały w tym spotkaniu wywieszone.

Wynik 1-3 na korzyść Zagłębia Lubin oznacza, że drużyna ta zdobyła cenne trzy punkty. Widzew Łódź natomiast musi się z tym porażką zmierzyć i szybko podnieść, patrząc już w przyszłość na kolejne starcia z Lechem Poznań, Radomiakiem Radom oraz ŁKS-em Łódź. Natomiast Zagłębie Lubin czeka pojedynek z Legią Warszawa.