Back to Top

Fanklub Widzewiaków

Cracovia Krakow kontra Widzew Łódź 2-2

Cracovia Krakow - Widzew Łódź, wynik meczu - 2-2

W meczu 25. kolejki Ekstraklasy Cracovia Kraków podejmowała na własnym boisku drużynę Widzewa Łódź. Spotkanie to odbyło się dwa dni temu, 16 marca 2024 roku o godzinie 11:30 na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Po emocjonującej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami, remisując 2-2. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a ostateczny rezultat nie przyniósł zmian w tej kwestii.

Mecz pomiędzy Widzew Łódź vs Legia Warszawa 1-0

Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbyło się spotkanie między Widzew Łódź oraz Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź oraz Legii Warszawa. Spotkanie to było częścią 24. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętej rywalizacji to drużyna gospodarzy okazała się zwycięzcą, pokonując mistrzów kraju 1-0. Mimo że wynik na przerwę był remisowy, ostatecznie to Widzew cieszył się z trzech punktów zdobytych przed własną publicznością.

Mecz Slask Wroclaw kontra Widzew Łódź, wynik 2-1

Dnia 2024-03-02 16:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz Slask Wroclaw - Widzew Łódź - 2-1

W dniu 2 marca 2024 roku na Tarczyński Arenie odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Slask Wroclaw oraz Widzew Łódź. Po emocjonujących 90 minutach gry, zwycięstwo odniosła drużyna Slask Wroclaw, pokonując rywali wynikiem 2-1. Mecz ten w ramach 23. kolejki Ekstraklasy dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów, decydując o losach ligowych punktów.

Widzew Łódź - Gornik Zabrze 3-1

Spotkanie Widzew Łódź vs Gornik Zabrze zakończone wynikiem 3-1

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Górnika Zabrze w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Widzowie nie mogli narzekać na nudę, ponieważ obie drużyny starały się zaprezentować wysoką jakość gry. Ostatecznie to gospodarze okazali się lepsi, pokonując swoich rywali 3-1. Już w pierwszej połowie Widzew objął prowadzenie 2-0, co pozwoliło im kontrolować przebieg spotkania. Po pełnym zaangażowania meczu, faworyzowana drużyna z Łodzi cieszyła się zasłużonym zwycięstwem.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź vs Widzew Łódź, wynik 0-2

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Widzew Łódź dnia 2024-02-18 16:30: 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy lokalnymi rywalami, ŁKS Łódź i Widzew Łódź, dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się 18 lutego o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim LKS Łódź, zakończyło się zwycięstwem drużyny Widzewa 2:0. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, bramki padły dopiero po przerwie, rozstrzygając losy tej lokalnej derbowej rywalizacji w Ekstraklasie.

Widzew Łódź - Jagiellonia, wynik 1-3

Widzew Łódź vs Jagiellonia, wynik meczu - 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Jagiellonią przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w ramach 20. kolejki Ekstraklasy, zakończyło się zwycięstwem gości z Białegostoku 3-1. Mimo że gospodarze otworzyli wynik, Jagiellonia zdołała odwrócić losy spotkania i sięgnąć po cenne trzy punkty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przebiegu tego meczu.

Widzew Łódź kontra Pogon Szczecin, wynik 1-2

Spotkanie pomiędzy Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-12-16 16:30: wynik końcowy 1-2

Dziś odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin na stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Spotkanie to miało miejsce w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo odniosła drużyna Pogon Szczecin, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Wynik na przerwę to 1-1, a mecz odbył się 16 grudnia 2023 roku o godzinie 16:30.

Widzew Łódź kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 0-3

Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-12-02 16:30 odbyło się spotkanie Widzew Łódź - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Radomiaka Radom. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3-0, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 2-0. Mecz ten odbył się w ramach 17. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Lech Poznan kontra Widzew Łódź, wynik 1-3

Na obiekcie Enea Stadion dnia 2023-11-26 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Lech Poznan i Widzew Łódź - wynik końcowy 1-3

W dniu 26 listopada 2023 roku na Enea Stadionie odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lecha Poznań i Widzewa Łódź. Ostateczny wynik spotkania to 1-3 na korzyść drużyny z Łodzi, która objęła prowadzenie już w pierwszej połowie, zdobywając bramkę na 0-1. Mecz był częścią 16. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Zaglebie Lubin kontra Widzew Łódź wynik spotkania 1-1

Mecz między Zaglebie Lubin i Widzew Łódź zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2023-11-11 16:30

W sobotę, o godzinie 16:30, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin a Widzew Łódź. Spotkanie było częścią 15. kolejki Ekstraklasy i zakończyło się remisem 1-1. Pomimo wyrównanej gry, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola przed przerwą. Ostatecznie, po efektywnej drugiej połowie, obie ekipy podzieliły się punktami. Kibice zgromadzeni na trybunach mogli cieszyć się widowiskową i intensywną rywalizacją, która dostarczyła im wiele emocji.

Widzew Łódź vs Warta Poznań wynik 0-1

Mecz między Widzew Łódź oraz Warta Poznań dnia 2023-11-04 16:30 - końcowy wynik 0-1

Warta Poznań zwyciężyła 1-0 w meczu przeciwko Widzewowi Łódź, który odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Spotkanie to miało miejsce w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Jedyną bramkę zdobył zespół Warty Poznań, utrzymując prowadzenie do końca meczu. Sędzią tego spotkania był Damian Kos z Polski.