Mecz Stal Mielec - Widzew Łódź, wynik końcowy 0-3

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec oraz Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-09-17 10:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Stal Mielec a Widzew Łódź.

Gole strzelali: Jordi Sánchez 53' 0-1 P. Zieliński D. Kun 82' 0-2 J. Sypek 87' 0-3 D. Kun

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 50'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 32'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce natomiast Widzew Łódź z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Marcin Flis Serafin Szota nieustannie gwarantują wspaniałym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż zmagania nie są interesujące. Stale obserwujemy niezwykłe asysty i gole, ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Mielec oraz Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.