Dnia 2023-05-21 13:00 miało miejsce spotkanie Radomiak Radom kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 3-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Radomiak Radom i Widzew Łódź wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-05-21 13:00 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Radomiak Radom oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: Frank Castañeda 6' 1-0 Ernest Terpiłowski 7' 1-1 Fábio Nunes Dawid Abramowicz 45' 2-1 Lisandro Semedo 85' 3-1 Frank Castañeda

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 31' Juljan Shehu 42'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz natomiast Widzew Łódź zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Dominik Kun niejednokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty i gole zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Radomiak Radom i Widzew Łódź oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.