Mecz Gornik Zabrze - Widzew Łódź, wynik końcowy 1-1

Gornik Zabrze - Widzew Łódź wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze oraz Widzew Łódź wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-08-18 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Gornik Zabrze a Widzew Łódź.

Gole strzelali: A. Kaprálik 24' 1-0 Ł. Podolski Jordi Sánchez 90' 1-1 M. Miloš

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 43' Boris Sekulić 68' Robert Dadok 70'

Żółte kartki Widzew Łódź: Jordi Sánchez 78' Andrejs Cigaņiks 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Widzew Łódź podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Lukas Podolski Jordi Sánchez często zapewniają wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze drętwe. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, książkowe asysty czy gole dodające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Gornik Zabrze oraz Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.