Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-12-02 16:30 odbyło się spotkanie Widzew Łódź - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Radomiaka Radom. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3-0, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 2-0. Mecz ten odbył się w ramach 17. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z meczu piłki nożnej: Widzew Łódź - Radomiak Radom

Dzisiejszy mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Radomiakiem Radom był obiektem zainteresowania tysięcy kibiców zgromadzonych na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Spotkanie to odbyło się w ramach 17. kolejki Ekstraklasy.

Pierwsza połowa meczu była pełna emocji i intensywnej walki o kontrolę nad boiskiem. Widzew Łódź rozpoczął mecz z determinacją, ale to Radomiak Radom zdołał otworzyć wynik, gdy Lisandro Semedo strzelił bramkę w 38. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Widzew Łódź próbował odpowiedzieć, ale to Radomiak podwoił swoją przewagę, gdy Edi Semedo trafił do siatki w ostatnich chwilach pierwszej połowy, asystując Pedro Henrique, ustalając wynik na 0-2.

W drugiej połowie Widzew Łódź starał się odrobić straty, jednak to Radomiak Radom okazał się skuteczniejszy. W 74. minucie R. Wolski strzelił trzecią bramkę dla gości, ustalając wynik meczu na 0-3.

Na boisku nie zabrakło ostrej gry, czego efektem były żółte kartki dla Mateusza Żyry z Widzewa Łódź oraz Lisandro Semedo z Radomiaka Radom.

Radomiak Radom zdominował to spotkanie, prezentując wysoką skuteczność i zdobywając cenne punkty na wyjeździe.

Następne mecze dla Widzew Łódź to starcia z drużynami Stal Mielec, Puszcza Niepołomice oraz Pogon Szczecin. Natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań oraz Watfordem.