Na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-04-06 18:30 miał miejsce mecz GKS Katowice - Widzew Łódź - wynik 0-2

GKS Katowice - Widzew Łódź 0-2. W dniu 2022-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się GKS Katowice oraz Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice a Widzew Łódź wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: M. Hanousek 41' 0-1 P. Kita 84' 0-2

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 75'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 21' K. Danielak 42' M. Kreuzriegler 48'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Urynowicz M. Hanousek często zapewniają wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Zdarzają się ostre faule, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze statyczne. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak GKS Katowice i Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.