Warta Poznań kontra Widzew Łódź, wynik spotkania: 0-1

Warta Poznań kontra Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2022-08-20 18:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Warta Poznań a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań i Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: P. Lipski 90' 0-1 J. Letniowski

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 51' Dawid Szymonowicz 67' Michał Kopczyński 78' Jan Grzesik 88'

Żółte kartki Widzew Łódź: Jakub Sypek 42'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Lech Poznan.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Adam Zreľák Jakub Sypek wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, książkowe gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Warta Poznań i Widzew Łódź jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.