Spotkanie Widzew Łódź kontra ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-08-12 18:00

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź i ŁKS Łódź wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-08-12 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się Widzew Łódź i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Jordi Sánchez 45' 1-0 B. Pawłowski

Żółte kartki Widzew Łódź: F. Nunes 6' F. Przybulek 61' M. Hanousek 83' S. Szota 90' M. Milos 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Lorenc 35' J. Letniowski 85' A. Marciniak 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź: L. Silva 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa a ŁKS Łódź podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak F. Nunes M. Lorenc wielokrotnie zapewniły swoim miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.