Spotkanie Legia Warszawa kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 3-1 dnia 2023-09-03 15:30

Legia Warszawa kontra Widzew Łódź 3-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Legia Warszawa a Widzew Łódź wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-09-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Widzew Łódź.

Gole strzelali: Ernest Muçi 5' 1-0 Kacper Tobiasz Jordi Sánchez 44' 1-1 Henrich Ravas Ernest Muçi 75' 2-1 Josué 90' 3-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Widzew Łódź: Luís da Silva 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Gornik Zabrze natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Concordia Elbląg.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Josué Marek Hanousek wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Legia Warszawa oraz Widzew Łódź i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.