Mecz między Piast Gliwice i Widzew Łódź na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-09-29 18:30 - wynik 3-2

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice a Widzew Łódź wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2023-09-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Widzew Łódź.

Gole strzelali: S. Krykun 24' 1-0 G. Tomasiewicz S. Krykun 38' 2-0 Jorge Félix F. Plach 47' 2-1 P. Dziczek 68' 3-1 I. Rondić 90' 3-2 S. Kerk

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 21' Patryk Dziczek 56'

Żółte kartki Widzew Łódź: Fábio Nunes 6' Mateusz Żyro 22' Jordi Sánchez 26' Juljan Shehu 67' Andrejs Cigaņiks 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Warta Poznań. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Raków Częstochowa.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Alexandros Katranis Fábio Nunes raz za razem zaserwowały swoim entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Regularnie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty i bramki, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki między drużynami bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Piast Gliwice i Widzew Łódź i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.