Mecz między Widzew Łódź oraz Warta Poznań dnia 2023-11-04 16:30 - końcowy wynik 0-1

Warta Poznań zwyciężyła 1-0 w meczu przeciwko Widzewowi Łódź, który odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Spotkanie to miało miejsce w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Jedyną bramkę zdobył zespół Warty Poznań, utrzymując prowadzenie do końca meczu. Sędzią tego spotkania był Damian Kos z Polski.

Widzew Łódź vs Warta Poznań - Relacja z Meczu

Dzisiaj na stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Widzew Łódź i Warta Poznań. Mecz został rozegrany w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Warty Poznań 1-0, po bramce zdobytej przez M. Eppela w 20. minucie meczu. Asystę przy tej bramce zaliczył K. Szmyt.

W trakcie meczu sędziował Damian Kos z Polski. Widzowie mogli obserwować zaciętą rywalizację, która przełożyła się na kilka żółtych kartek. Dla Warty Poznań kartki otrzymali Filip Borowski w 68. minucie oraz Jedrzej Grobelny w 90. minucie meczu.

Choć drużyna gospodarzy nie zdołała odwrócić losów meczu, to fani Widzewa Łódź mogą się już szykować na kolejne spotkania. Ich następne mecze to pojedynki z Wisłą Puławy, Zaglebiem Lubin oraz Ruchem Chorzów. Z kolei piłkarze Warty Poznań zmierzą się z Puszczą Niepołomice, Legią Warszawa oraz Jagiellonią.